Neden Profilo?

1976 yılından bu yana ev aletleri üreticisi olarak faaliyet gösteren Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, Türkiye’nin en köklü beyaz eşya markaları arasında yer alıyor. Dayanıklılığı ve şık tasarımı fonksyonellikle buluşturan ve teknolojiyi en yalın kullanım şekliyle Türk halkına sunan Profilo, inovasyon gücünü yine Türk halkının beyaz eşya kullanım alışkanlıklarından alıyor.

Kaliteli ürünler

Profilo Dayanıklı Ev Aletlerinin beyaz eşya gamında; çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, midi fırın, mikrodalga cihazı, set üstü ocak ile soğutucularda tek kapılı, çift kapılı, no-frost (normal ve kombi), gardırop tipi buzdolabı ve derin dondurucu modelleri yer alıyor. Soğutucu segmentinde Türkiye’nin en büyük pazar payına sahip markalarından biri olan Profilo, beyaz eşya sektörünün lokomotifi olan soğutucu ürün gamına özellikle büyük önem veriyor. Gün geçtikçe tüketici tarafından daha çok talep gören ankastre ürünlerinde; çeşitliliği, uygun fiyatı ve tüketici beklentilerine cevap veren özellikli portföyüyle yer alıyor. Aynı zamanda ankastre ürün segmentinde fırın, ocak, bulaşık makinesi ve davlumbaz modelleriyle de tüketicilerine farklı ve modern seçenekler sunmaya devam ediyor.

Mükemmel Servis Ağı

444 77 66 numaralı Profilo Çağrı Yönetim Merkezinden ve www.profilo.com.tr web adresinden sürekli olarak satış öncesi ve sonrası hizmet veren Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, ürün bilgisinden servis talebine, fiyat bilgisinden bayi lokasyon bilgilerine kadar tüketicilerinin her türlü sorununa en hızlı çözümü BSH Servis güvencesi ve kalitesi ile sunuyor. Profilo, 350’ye yakın servis noktasıyla Türkiye’nin en geniş yetkili servis ağına sahip markalarından biri olarak, sürekli güncellenen teknik eğitimleri ve uzman personel kadrosu ile ürünlerde çıkan sorunlara yerinde bakım ve onarım hizmeti sunarak tüketicinin günlük hayatını aksatmamaya önem veriyor. Aynı zamanda ev dışında tamir edilmesi gereken ürünler, servis ekibi tarafından evden alınıyor ve tamir gerçekleştikten sonra yine aynı adrese teslim ediliyor. Bunun yanı sıra, herhangi bir servis hizmetinden sonra tüketicinin memnuniyeti de telefonla aranarak takip ediliyor. Profilo nöbetçi servisleri pazar günü 10:00-22:00, diğer günler 20:00-22:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Bayram ve resmi tatillerde ise yine nöbetçi servislerimiz sizlere hizmet vermeye hazır. Üstelik tüm bu hizmetler Türkiye’nin her yerinden bir telefonla gerçekleştiriliyor.

Geniş Yetkili Satıcı Ağı

Serbest bayilik sistemiyle hizmet veren Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, 1200’ün üzerindeki satış noktasıyla geniş bir bayi ağına sahip. Profilo, bu yaygın bayi ağı sayesinde Türkiye çapında tüm kullanıcılara en iyi hizmeti, en hızlı şekilde götürme olanağı sağlıyor ve tüketiciyle markasını ona en yakın lokasyonda buluşturmayı başarıyor. Özellikle Türkiye çapındaki 300’ün üzerindeki konsept mağazasıyla marka değerlerini tüketiciye en iyi şekilde ulaştıran Profilo, bu mağazalarda tüketicilerin ürün bilgisi ile donatılmasına da olanak sağlıyor.

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri ve Sosyal Sorumluluk

1976 yılından beri faaliyetlerini kesintisiz sürdüren Profilo Dayanıklı Ev Aletleri için sosyal sorumluluk konusu içinde bulunduğu toplumla uyumu açısından son derece öenmli bulduğu bir konudur. 1995’te BSH ile birleşmesinden sonra öncelikle eğitimin geleceğimizin garantörü olduğunun bilincinde olan Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, sosyal sorumluluk projelerinde eğitim alanında yoğunlaştırmıştır. Profilo’ nun 17 Ağustos depremi sonrasında Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) işbirliği ile Diyarbakır'ın Çınar ilçesinde yaptırdığı ilköğretim okulu ve Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV) ile gerçekleştirdiği Okuma Yazma Bilgi Hattı ve Mezun Anneler programı, Profilo’nun eğitim projelerinden sadece bazılarıdır. Daha sonra 2000’li yıllara geldiğimizde 55.000 kadın, Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı’na bağışlanan “kırkyama yorganların” dikilmesi için Profilo tarafından teşvik edildi. Binlerce kadının kendi el izi motifleriyle oluşturduğu her bir parça Profilo Dayanıklı Ev Aletleri tarafından birleştirildi.Ortaya çıkan el emeği göz nuru yorganlar Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı’nın Bolluca Çocuk Köyü’ndeki yardıma muhtaç çocuklarına bağışlandı. Şimdiler de ise Profilo özellikle enerji tasarrufu konusunda sosyal sorumluluğunun gereğini yerine getirecek hummalı bir çalışma içersindedir. Bildiğiniz gibi enerji ve su tasarrufu dünyamızın geleceği için en önemli satır başlıkları haline gelmiştir ve Profilo bu duruma kayıtsız kalmadığını yapacağı sosyal sorumluluk çalışması ile gösterecektir.